هولوگرافی آموزشی

يکشنبه 8 مرداد 1396
18:06
نادر رفیعی

هولوگرافی در آموزش

دنیس گاربور فیزیکدان مجارستان برنده جایزه پولیترز بخاطر نظریه هولوگرافی هولوگرافی در سال 1947 دریافت کرد.ولی تا وقتی که لیزر در سال1960 اختراع نشد دانشمندان،پزشکان،تکنولیوژیست ها و عموم مردم به توانایی هولوگرافی اعتقاد پیدا کردند. سوال ها بر این مبنا بود که چه زمانی تصاویر سه بعدی و سیستم های سه بعدی بر سرگرمی آمریکایی ها موثر خواهد بود .و هنر پاسخ اول را میدهد قبل از اینکه تحصیل کرده ها و طراحان آموزشی و دانش آموزان تلاش میکنند درک کنند که چقدر فناوری هولوگرام سه بعدی روی شیوه های تدریس و محیط های یآموزشی تاثیر دارد.

نویسنده از ویژگی یک بازی تخته سنتی به عنوان یک نشان دهنده تجربیات معمول و تکامل یافته سه بعدی و تکنولوژی برای آموزش استفاده میکند.با استفاده از عناصر و بهره برداری از وسایل اسباب بازی کودکان آمریکایی و همچنین یک بازتاب دهنده هولوگرامی از مغز انسان است،طراحی این پوستر اثرات آموزشی 3D تصاویر بازی ها و سیستم ها را در بر دارد که بر دانش یادگیری تاثیر میگذارد.

هولوگرافی

هولوگرافی و تحصیل

همانند عوامل تدریس، هولوگرام ها میتوانند جایگزین اشیای حقیقی باشند(انسان ها، اندام ها و شخصیت های متحرک) و همچنین عوامل(تعلیم و تربیت، اواتارها، بازتابدهنده) در انواع مختلف محیط یادگیری با استفاده از بسیاری از سیستم ها(مستقیم.ناپایدار.واقعیت افزوده)و وسایل الکترونیکی(موبایل ها،کامپیوترها، قرص، تلویزیون) باشند.برای اینکه متوجه اهمیت استفاده از هولوگرافی در مدرسه، تنظیمات بالینی و عمومی شویم نویسنده مزایای استفاده از تصاویر سه بعدی را به عنوان ابزار آموزشی مشخص میکند.

چه تحقیقی اثرات هولوگرافی را به عنوان ابزار های آموزشی استفاده میکند؟آیا هولوگرافی جنبش و تاثیرات تحرک کودکان را متفاوت از بزرگسالان میبیند؟کدام آموزش های ارزیابی و سه بعدی ممکن است از طرز یادگیری خاصی پشتیبانی کند؟

پوستر ISDH هولوگرام، به عنوان نماینده تدریس طراحی شده است تا بینندگان را مورد تشویق قرار دهد تا به این و دیگر سوالات در مورد تاثیر تصاویر سه بعدی بازی ها و سیستم ها در فناوری علم پاسخ دهند.تصاویر سه بعدی ،فناوری هولوگرام سه بعدی ، عکس ها و تصویرها به صورت چشمگیری در زمینه آموزش و پرورش تاثیر میگذارد. همچنین بر طراحی فعالیت های آموزشی در محیط ها و در تمام رشته ها و زمینه های محتوا، به ویژه در حوزه علم مورد تاثیر قرار گرفته میشود.
هولوگرام


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به هولوگرام است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب avazak.ir
× بستن تبلیغات