تحقیقات انجمن تولید کنندگان هولوگرام

يکشنبه 13 اسفند 1396
14:51
نادر رفیعی

انجمن جهانی تولید کنندگان هولوگرام

حدودا 65 سال است که از اختراع تکنولوژی هولوگرام میگذرد ، اما همچنان یکی از قوی ترین ابزار های پیشگیری از جعل است . اما همچنان مطالعات توسط انجمن بین المللی سازنده هولوگرام ادامه دارد تا آنها مطمدن شوند هولوگرافی همچنان قوی ترین ابزار پیشگیری از تقلب است .

هولوگرام های متالیزه

هولوگرام های متالیزه برای اولین بار در اسناد شناسایی در سال هزار و نهصدو هشتاد و چهار ظاهر شدند، زمانی که گذرنامه سازمان ملل متحد شامل دستگاه های تأیید هویت ساده بر روی پوشش کتابها بودند. بلافاصله پس از آن، برونئی و عراق یک هولوگرام در داخل گذرنامه ایجاد کردند. در این موارد اولیه، هولوگرام به عنوان یک دستگاه تأیید هویت محافظ اطلاعات شخصی بود.
در دهه هزار ونهصد و نود این تغییر زمانی شروع شد که گذرنامه های اتباع امارات متحده عربی اولین هولوگرام شفاف را به ثبت رساندند. در این مثال، هولوگرام نه تنها به عنوان یک ویژگی تأیید هویت، بلکه برای محافظت از اطلاعات موجود در پاسپورت نیز بکار رفتند.

این هولوگرام جدید و همه جانبه نیازمند توسعه تکنیک های جدید برای پوشش بالای شاخص ریزش است و این همچنین نقطه عطفی در تعداد گذرنامه صادر شده باهولوگرام به عنوان یک دستگاه تأیید هویت و لمینیت برای محافظت از صفحه داده های زندگینامه بود. امروزه تعداد بسیار کمی از هولوگرام ها به عنوان یک دستگاه تأیید هویت استفاده می شوند.


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به هولوگرام است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب avazak.ir
× بستن تبلیغات